Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  OZONE lohed


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  JoogaMimmud : Oleme nüüd talv läbi sõbrannaga MyFitnessis käinud ja kuna ilmad on juba kevadised, siis tekkis küsimus, kas supimatkasid ja sup joogat juba vaikselt korraldatakse? Kuna sõbrannal supiga kokkupuude puudub, siis peaks vist alguses instruktoriga koolituse võtma.
  22/03 9:12
  Selgeltnägija : Mina näen seda selgelt ette, et kui Lohesurf ja Purjelaud ühinevad, siis hakkavad toimuma muudatused ja seda organisatsiooniliselt ja loodetavasti ülesmäge. Esimene asi, millest aru tuleks saada, et 30 euri per etapp tuleb kohale 5 inimest ja need on samad näod läbi aastate. 10 eur etapp tuleb kohale 20 inimest. Kumba pidi see korraldamise/võistlemise ja auhinnatseremoonia piltide tegemise rõõm suurem on, tuleb ise mõelda. Siis jääb see keberniit ka ära, et lohesurfar peab Surfihooaja lõpupeol telefonist videosid näitama, kuna teda nägupidi ei teata ja uksest sisse ei lasta.
  19/03 18:17
  Tiim Raider : Et võistelda pead klubi jünger olema, aga klubid on nagu erakonnad kes liikmetele oma agendaga sisse sõidavad. Kama tahan ise valida, tantrapidudel ei taha osaleda, enda ellu mingit kumiiri ei otsi, ehitajaks ja liiva harjajaks ka ei taha hakata. Ainus võimalis siis raha eest riiuli/liikmelisus osta. Ei tea mis sellise liikmelisuse eest ka küsitakse?
  18/03 17:51
  Lauahooldaja : Praegu olen igapäev olnud järvel ja see on just minu lemmikperiood koolitamisteks. Alustan varavalges ja viimased õpilased lõpetavad prozektorite valgel. Miks - sest just vesise jää peal saab õpilane KOHE sõitma ja hoo kasvades ka esimese kogemuse veepeal sõitmisega. Jää peal puudub lainetus ja esimene kantimine tuleb enamusel lihtsalt välja. Natuke statistikat ka - viimase 2 nädala jooksul olen välja jaganud 58-le uuele õpilasele tunnistuse koolituse läbimisest (NB: Lohemüüjad olge valmis).
  17/03 19:06
  Ratta Jüri : kuna ma tegin seda jälle ehk trügisin jõuga juba teist korda troonile ning MA tean täpselt, mis teile parim on, siis KÄSIN kõik surfiklubid ümber teha kossu klubideks! ukaaz hakkab kehtime alates 1 aprillist
  17/03 10:47
  KiteChikaz : Meil on ka loomisel uus klubi ja seda vaid tüdrukutele! Liikmed peavad olema vallalised, pikkade juustega ja kui bikiinivorm ei ole saavutatud, siis peab see olema omandamisel. Boonuseks on väikesed kutsunässud, kellel juba veega kokkupuude olemas. Meie eesmärk on täita surfiruumis ära see must auk, mida tavaliselt nähakse youtubes - bikiinid, ananassi ja kookose sisse tehtud kokteilid, reggae, lehvivad juuksed, poolpaljad kannikad, tantra.
  17/03 7:44
  To Mati : LIKE!
  16/03 18:21
  Mati : team haanja avab aprillist, idüllilisel maardu järve kaldal uue klubi. tule meie boxi, sest vajame värsket verd
  16/03 7:32
  Endine Jünger : Minu surfarikarjääri just rikkus see jüngriks olemine täiesti ära. Mul ei olnud võimalust osta kohe sellist uut lohet, mida see klubi esindas. Tegelikult oli ka kasutatud lohe väga kallis. Ma ei tahtnud klubielust kõrvale jääda ja võtsin sõbralt (konkureeriva) firma lohe, et saaks koos oma tiimiga sõita ja instalakse laksida. Pärast seda tundsin, kuidas mind altkulmu põrnitseti, jäeti pidudelt kõrvale jne. Kätte anti hari, pidin liiva pühkima klubi põranda pealt ja rannast õpilaste vedelema jäetud lohesid ära koristama ja neid samal ajal parandama, kui teised klubiliikmed rummikokteili jõid ja muusikat kuulasid. Ja kui sulle selle klubi esindatav lohemudel ei sobi, siis sa pead ikkagi seda kiitma. Mitte ainult kiitma, vaid ka algajale müüma. Kui ei müü, langed jüngrite hierarhias alumisele tasemele. Jälle hari ja pakkimine. Rääkimata sellest, et kui unustad sotsiaalmeedias laikimise ja jagamise, siis tuleb noomitus või koguni rannakeeld. Sellepärast sõidangi nüüd üksi, kuid naudin täiel rinnal ja vabadust.
  15/03 21:27
  Tiim Raider : Soovitage parimat surfiklubi kelle jüngriks hakata ?
  15/03 16:57
  uued suusad : to lauahooldaja, suured tänud mees! käisin ehituspoes ja nüüd on mul auto lisavarustuses raspel ning 80-ne liivapaber. kui ise lähipäevil jääle lähed, siis anna siin ka märku, tulen oma varustusega kohale, et raspeldamist õppida
  15/03 15:44
  Lauahooldaja : Praeguste tingimuste jaoks ma olen uutel suuskadel/laudadel, millega sõidetakse jäiste või vesiste järvede peal, just jämeda liivapaberiga või raspliga lükanud sisse sellised sooned ja täkked. See hoiab ära vesiliu tekkimisohu ja saab turvaliselt märja jää peal kas siis sõidumõnu nautida või ka koolitada.
  15/03 11:50
  Laine : Ikka kaalu järgi, korralik Laine tekib korraliku tuulega. Tea mida teed ja tee, mida tead!
  14/03 22:52
  Laine : Plaan sellel hooajal weivikas soetada. Oskab keegi soovitada millise suurusega laua võiks esimeseks katsekehaks võtta? Endal pikkust 188cm ja kaal 88kg.
  14/03 22:50
  uued suusad : tere, sain korraliku alega uued suusad ja lumelaua, küsimus on et millist määret soovitate alla panna ja kus oleks he proovida, kas maardu ja harku veel kannavad?
  14/03 16:00
  Väike Tom? : https://www.postimees.ee/6545020/filipiinidel-leiti-surnuna-eestlasest-lohesurfitreener
  14/03 13:59
  võistleja : Korraldajad tuleks kinni panna, iga kord on tasuta red pull.
  14/03 9:31
  Eestikolmas : No teeme siis otsa lahti. Mina tunnistan üles, et peale carbon laua ostmist sain ma mudaliigast välja, aga õiged tulemused (15m ja rohkem) hakkasid tõepoolest tulema abiainetega.
  14/03 0:09
  Flyhigh : Seadmed panevad segast, keegi ei tea ilmselt veel mis doping kuidas töötab. Aga Woo 3.0 ja tulemus tuleb
  12/03 19:50
  Anonüümnehuviline : Kui palju lohesurfi kõrgushüppes keelatud aineid ja sellega patustanud sportlasi liigub? Kas on selliseid julgeid, kes ütlevad, et jah, enne ei hüpanud ma nii kõrgele, kui dopingut ei kasutanud.
  12/03 18:42
  vabad mehed : käime seal kus tahame, siis kui tahame, mingi vana kibestunud peer ei tule maardukatele ütlema....
  10/03 19:53
  Killuvend : Pean ikka oma eelmise talve kõige paremat nalja tegema, et "Kõige parem jää (lohesurfari jaoks) on rummikokteili klaasis". Ehk siis jõuamegi järgmise teema juurde, et kui see jää nii sümpatiseerib, siis miks võistlemas ei käi? Kust jõuame omakorda järgmise teema juurde, et ju siis (mis ju siis, kindlasti) on osavõtu tasud endiselt nii suured, et keskmine jääfanatt läheb selle raha eest perega Yeti jäähalli uisutama ja pärast teeb veel tasuta tiiru lohega järve peal ka ära, kui võistlused läbi on.
  10/03 19:42
  maardul : oli täna selle talve parim jää, keergeltkrobeline, lumekiirmega, väga hea kantida, tuult oli 9-11m lohedele
  10/03 17:22
  ljöša : täna oli harku järvel väga hea
  09/03 19:52
  petslane : Või parem Püünsi...
  09/03 11:54
  petslane : Ah krt, Vääna ei viitsi, Piritale...
  09/03 11:53
  aivo : mis järved....meri....vääna!!!!!
  09/03 10:37
  petslane : Kas Maardu järvel on vesi peal? Või saab seal mõnusasti sõita?
  09/03 9:55
  loll nagu sportlane : homme alates 110, saavad kõik huvilised, ülemiste järvel(lennujaama poolses otsas) meie maaletoojate erinevaid lohesid proovida. tuju hoiavad üleval keskerakonna noorpoliitikud ning möiramuusikat laseb DJ Marwin hemself. Tule ise ja võta naabrimehe naine ka kaasa
  08/03 15:08
  Tresseeria : Täpselt nii. Kui kärpida koera vurre, siis looma psühholoogia annab talle signaali, et tegemist on tema peremeheesisendiga, kellele tuleb kuuletuda.
  08/03 8:35
  Loom : Ja missa selle liininoaga teed - kärbid koeral vurre?
  07/03 23:14
  Koeradkoolitagasi : Kuna olen osalenud ka ekstreemsetel spetsnaz enesekaitse ja ellujäämiskursustel, siis annan veel kaks nõuannet, kuidas antud olukorras käituda - rebida käe küljes rippuv loom vee alla, blokeerides sellega tema hingamistegevuse ja/või kasutada võimaluse korral trapetsi küljes olevat teravat liininuga. Selle olemasolu ja kasutamise võiks kuiva maa peal enivei selgeks teha, kui on vaja ohvedada liinid ja ise rannas lohisemisest pääseda.
  07/03 21:24
  Koeradkoolitagasi : Selles olukorras oleks hea strappidega laud. Sellega saaks ühest kurjast koerast kaks väikest nunnut nupsikut teha.
  07/03 19:02
  Raimo : Selline huvitav sündmus siis kaamerasse jäänud https://www.dumpert.nl/mediabase/7637499/356cb340
  07/03 7:57
  petslane : Täna keegi vastlaliugu ka läheb laskma? Lohega?
  05/03 9:33
  petslane : Surf, selle pingviinide ürituse nimi oli "Maardu Ahven". Tead küll, missugused pingviinid
  04/03 11:12
  Surf : Vist kaua Eestist ära olnud. Meil tekkinud mingid bussidega pinhviind keda tuule leiukohta sõdutakse?
  04/03 8:21
  Bruuno Kaja : Sponsoreid saab siis ka kui oled ilus (seksikas) inimene. Sõita ei pea oskama välgutad kanni/rinda ja toodad katkematult sisu Inst/FB/Yt kanalitesse. IKO võid ära unustada, sellega ei meelita kedagi.
  25/02 13:41
  silver : petslane, kusjuures kant sai teritatud paar sõitu enne eilset, aga jah, ilmselt juba ümaraks kulunud, pingviiniparvest tuleb läbi sõita nii et suled lendavad
  24/02 10:55
  petslane : Silver, kant tuleb ära teritada. Ja eilne tuul nõudis ikka üsna agressiivset kantimist. Ma ka ei jaksanud eile kõige kõvemates iilides kanti hoida, pidin pikki lõike allatuult laskma. Kiirus kasvas suureks ja kui pingviiniparv otse ees, tekkis teatav mure, et kas saab ikka õigeaegselt hoo maha. Õnneks läks kõik hästi ja intsidente ei toimunud, kuigi pingviine oli suisa bussiga kohale toodud.
  24/02 10:49
  Kaspar : to Uustegija! Kuidas? = Pead lahti mõtestama ja arusaama, et sa oled kaup. Kust?= Leia See, kes on sellisest kaubast huvitatud (pöördu tema poole). Nõuandede! 1.Ole tõestatavalt nähtav ja seda ,,silmapaistva okkaga,,. 2.Tea mida taotled ja vajad- et olla-saada veel paremaks kaubaks. 3.Kujunda endast isiksus! Nendega on eestlastel ,,tuuga,,.Isiksused kindlasti on: Olavi Ollino , ,,SÄGA,,, Tarmo R Klamp - kohe väga rohkem ei meenu, nemad ON OLULISED OLNUD! Mina kunagi toetasin Martin Kuuspalut, ta on meister-sportlane-isiksus=3 OKAST+ta on kustnik! Mina surfikultuurist olen väljumas(NUD), aga nõu võin anda tel 58 28 58 68 Edu soovides! https://www.youtube.com/watch?v=mUqbX_fvcdM https://vimeo.com/263515402
  24/02 0:47
  silver : harkul jää korralik, kuid suusakant ei pidanud üldse
  23/02 18:02
  petslane : Ennelõunane Maardu järve jää oli suusaga täitsa kanditav
  23/02 12:27
  salmon nellos : Petslane, nädal tagasi oli harku veel ok, tasub ka täna sinna kiigata
  23/02 8:31
  petslane : Kuskohas lohesõidu jaoks head jääd veel leidub? Homseks lubab võrdlemisi jahedat ja ei viitsiks vee peale minna, kui jää veel kannab...
  22/02 21:50
  madrats : teksasest ja nahast õmmeldud lohe ei krõbise.. eritellimusel saab, aga jah, 2 korda kallim minimaalselt
  22/02 10:25
  Uustegija : Kuidas ja kust neid sponsoreid leiab? Kas on mingi etteantud nõutavate trikkide pagas ka selleks? Näiteks tean, et kui IKO instruktoriks tahad saada, siis on vaja grabiga hüpe sooritada.
  22/02 10:13
  DisadvancedKaiter : Kusjuures sedasi krõbinavabaks töödeldud lohel on kaks põhilist eelist: esiteks maksab ta umbes kaks korda vähem kui uus krõbisev lohe. Teiseks omandab lohe unikaalse värvuse ja mustri, ei lähe rannas kellegi teisega segi ning pole vaja sponsori logo trükkimise peale kulutusi teha.
  22/02 9:51
  Dropoff : las koer kuseb peale. läheb alla nädala saab surfima
  22/02 1:00
  DisadvancedKaiter : Krõbina vastu aitab lihtne nipp: lased uue lohe korraks kaldaäärsesse vetikarikasse vette ja siis pakid kiiresti kokku, enne kui ära jõuab kuivada. Tihedalt kotti ja mõneks nädalaks seisma -- nagu niuhti krõbin kadunud.
  22/02 0:43
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.
  * Vääna:8.8(9.9)274°
  * Kakumäe:-(-)
  * Stroomisurf:-(-)
  * MAXWAVE:-(-)
  * Kaberneeme:-(-)
  Muuga:8.9(10.6)297°
  Miinisadam:5.1(8.7)291°

  Speed Pirate 2019

  speedpirate.com


  Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.187 Sekundit