Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  OZONE lohed


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  Kakumäe Surfikool : Kakumäe ilmajaam töötab nüüd https://fansurf.ee/ilm-kakumael/
  19/05 13:45
  Kakumäe Surfikool : Hei Surfisõbrad! Kakumäe Surfikooli avamispidu toimub juba laupäeval 18 mai. Ärge muretsege ilma pärast, suvi tuleb ka laupäeval 🏖 Kuulsite õigesti, temperatuurid küündivad üle 20 kraadi ja päike paistab☀️ Traditsiooniliselt alustame päeva kell 11.00 Surfi Kirbukaga. Kohtume Kakumäe rannas! https://www.facebook.com/events/1264605400371695/
  16/05 9:58
  luts : homme ja ülehomme ju mega prognoos, 17+ ruutu lohe ja isegi twintip toimib...
  16/05 9:34
  Põline Ürgalfa Däddy: Täiesti nõus. Ainuke õige Eesti asi, mis tuulega peab töötama, ongi tuuleveski. Kahju kohe, et enam ei võeta mõõtu, kes lükkab kõige suurema kivi ümber, vaid kes vigurdab kõige kõrgemale selle langevarju otsas.
  15/05 17:44
  to Antsuke : ja üldse, surf on mingi homopropaganda, mis on läänest peale surutud ning õige Eesti mees veeretab praegu Jüri põllul kive
  15/05 16:49
  to Antsuke : kuna see, kuidas tuul tekib ja kuhu tuul läheb on siseministrile hetkel arusaamatu, siis enne kui selgus majas on ei tule mingit tuult
  15/05 16:47
  Antsuke : vanasti oli hea tuul samal ajal, kellel maksud maksmata?
  15/05 15:50
  Ükskordnäginmaeestim: Pärnuga on see värk, et kui mitte keegi ei sõida, siis habe ikka sõidab kas maastikurulaga või siis suure lohega. Või siis grillib. Igatahes tasub sinna minna kiikama.
  08/05 16:12
  to Kasss : http://www.terviseparadiis.ee/kaamera.html
  04/05 11:25
  Kasss : Kas Pärnus sõidab keegi?
  04/05 11:18
  Twised Sisters : Väänas oli väga OK
  03/05 18:39
  petslane : Oli küll "liiga läänest", isegi natuke loodest Ja pirta laine oli ka paras pudrupõld
  03/05 18:20
  slk : Tuleb keegi vääna? Puhub hästi, seda "liiga läänest" juttu ei maksa "liiga tõsiselt" uskuda 😁
  03/05 14:21
  Endine Iko : Vahemärkusena ütlen, et Iko kaart on müüdud. Huvilisi oli kokku isegi 5, esimene hakkamist täis lokkis juustega meesterahvas tuli ümbrikuga ja lahkus tunnistusega laia maailma õnne otsima ja raha teenima. Edu ja tuul talle tiibadesse!
  03/05 12:50
  Ev : Okey, tänan info est. Aga mõtlen nii, et täna lähen loksa sõita. Kuid keegi soovitab, siis liituge!
  03/05 10:12
  petslane : Pigem Pirtale, Vääna jaoks on "liiga läänest". Ja enne rannahooaega tuleb võtta viimast, kahe nädala pärast hakkab juba parkimistrahve saama, kuu lõpus lähe koht üldse käigust ära.
  03/05 9:22
  Ev : Kas keegi Väänasse täna?
  03/05 8:29
  Endine Iko : Kui kellelgi soovi, võib minu Iko tunnistuse ära osta - tee pakkumine! Kunagi suure hurraaga sai see Iko tehtud, aga siis ta sahtlipõhja jäigi. Küll vahepeal ei olnud tuult, siis jälle polnud õpilasi ja sada häda. Jah ühe korra ma mäletan küll oli hea tuul, siis tahtsin ise rullida oma secret friistailo flätispotis.
  02/05 18:31
  IKO : Minu teada Tarifal eelmisest aastast ainult IKOga ei tohi töötada, seega saab töötada "kogu maailmas"
  02/05 13:53
  Kristiin : IKO koolituse link läks valesti, panen siia uuesti https://surftown.ee/koolitused/lohesurf/iko-assistendi-koolitus/
  01/05 20:28
  Kristiin : Hei kõigile, SurfTown korraldab ka sellel aastal IKO assistendi kursuse 20-24 mai ning peale seda koha IKO instruktori kursuse 27-31 mai. Meil on veel vabad kohad mõlemale kursusele. IKO litsents on rahvusvaheline ning annab võimaluse kogu maailmas töötada. Rohkem infot: https://surftown.ee/kooli…/lohesurf/iko-assistendi-koolitus/ Küsimuste korral aitan meeleldi!
  01/05 20:25
  tynis : Tq Tom: tänud
  28/04 19:19
  Taun Vinder : Taunvinderi jaoks Piritalt Katariinale on kirre sobiv. Ise eelistan autoga minna.
  28/04 18:41
  Silver : olen mõned korrad pirital kirdekaga sõitnud ning ei soovita, tuul puhub on-off reziimil
  28/04 18:37
  Max : Kas keegi on proovinud tänase kirdetuulega Pirital sõita?
  28/04 14:18
  Tq Tom : Panin Kaberneeme mõõturi tööle,Salmistus surfates vaata max-ei siis saad sealse tuule keskmise tugevuse.Head surfihooaja algust.
  28/04 14:09
  iff : Lohusalus liiga külm vesi, Katariinale
  28/04 10:37
  AT : kell 12 katariinale
  28/04 9:41
  Surf : Kuidas miinisadamas olud tunduvad. On keegi kohal?
  28/04 8:34
  S. Ardell : Kahjuks olengi esimene Salmistult loobuja ja annan oma koha järgmisele. Pean piinlikkusega tunnistama, et olen talvega ja vara alanud kevadega (õlled+vorstid) võtnud juurde 17 kilo ja trapets kuramus ei lähe lihtsalt ümber. Pingutasime mitu korda naabrimehega, aga ei lähe.
  27/04 23:26
  Planeeria : Salmistul on kahjuks kohad praegu täis, me võime ülejäänud inimesed panna ootelisti. Vahest mõni jääb tõbiseks või naine kodus ei luba merele, tahab T1 vaaterattale pildistama ja siis saate vaba koha kohe endale. Varustus tasuks siiski autosse valmis panna, kui on äkkstart.
  27/04 21:40
  Aadu : homme kell11 Lohusallu
  27/04 12:06
  Salmistu : Mul plaan pühap Salmistusse minna, oleksin siis liitumas mis kellaks laekumine sätitud/plaanitud?
  27/04 10:15
  Inetu aga tark : On täiesti reaalne oht, et tekib ainulaadne ilmastikunähtus nimega tuulevarjutus. See juhtub siis, kui korraga on spotis liiga palju lohesid ja kui kõik korraga vette lähevad (nagunii lähevad) siis püütakse kogu tuul lohede nö. kottidesse kinni ja tekib õudne sasipundar. Harutate seal õhtuni neid liine ja lohesid lahti. Selle vältimiseks tuleks koostada graafik vahetustega, nagu me iga aasta oleme teinud. Või vähemalt ma olen tahtnud teha.
  26/04 20:09
  ilus helena : üks tõsiselt võetav jutt ka igasugu iba vahele, homme puhub kirdest-idast, kas keegi peale minu veel Salmistu kitespoti läheb? kuki muki poisid
  26/04 15:09
  Salme : SUP on väga keeruline ala. Soovitav võtta kahepäevane koolitus. On kuulda, et pakutakse seda juba 200 euroga per inime. Peale seda võid öelda, et oled algaja, aga tõeliseks supitajaks saadakse aastatega, koolitajaks võib minna isegi kümneid aastaid. Kiiver ja päästvest ja ujukad kalipso peal on kohustuslik.
  25/04 17:00
  Rassolnik : Sortsid kalipsole peale ja ei naera keegi. Lödipüks
  24/04 8:52
  Sup huviline : Hei! Vaatan, et reklaamitakse supirännakuid peegelsiledal veel. Kas sellised tingimused üldse sobivad algajale? Ei sooviks terve rühma ees naerualuseks jääda. Olen kuulnud, et siledas vees on raske tasakaalu hoida ja vähegi tugevama hootõuke korral on laud alt läinud ja ise selili. Kas eraldi supi foorum on ka olemas?
  23/04 23:52
  Kaine Aasta Siberis : Ei ole mõtet magu kurnata ja keset töönädalat peale laksida. Pigem võtke üks Borrjomm näpu vahele ja mingi supimatkale.
  23/04 22:02
  rahu : ainult rahu, kohe kohe hakkab heledalt laksama
  23/04 10:14
  LohedeOst24 : Täpselt nii see on, raha kohe kätte! Eile saabus meile Cabrinha kirjadega 9 ja 12m kile ja see kaunistab nüüd õnneliku Viljari puuriita Keilas. Suveks on meil üks riigihange, kus paljud lasteaiad ja koolid lähevad remonti ja maalritele on vaja suuremas koguses kattekilesid.
  22/04 23:34
  EndineFriistailer : Ise mõtlen ka varustuse müügile ja mootorratta soetamisele. Päikselised ja tuulevaiksed kevaded-suved soosivad teisi ekstreem naudingu alasid rohkem. Kas see hooaeg sai ka meetri hinnaga lohed ära müüa? Eelmine aasta osteti neid edukalt vanematele inimestele puuriitadele ja maalritöödeks.
  22/04 11:08
  Tuulitu : oh milline ilus tuulevaikne kevad, kestakse see igavesti, ootan huviga Üllari jutule järge
  22/04 0:07
  Üllar Lambamägi : Üks võimsaim tegudele suunav jõud kadeduse kõrval on armastus, seega proovin viimast tekitada ka Tuuli hinges. Nagu kombeks, võib rääkida ebaolulistest asjadest, kuid vaikida olulisest. Erandina kergitan loori sündmuselt, mis juhtusid surfideidi päeval edasi. Olin tünga- koolitusega leppinud, kama surfmobiili tassinud ja alustamas riiete vahetusega. Seisin inimtühjas rannaparklas pealmine kiht surfiriietest eemaldatud, kui tundsin et ma pole seal üksi, minu taga seisis keegi kelle pillku tundsin oma kummi- varukatest ja säärtest vabal kehal, ta vahtis mind vaikides. Mässisin kiiruga ennast rätikusse millega olin just plaaninud oma külmunud keha soojaks hõõruda ja pöörasin ümber. Tere Üllar sõnas võõras, minu nimi on Tormi ja ma olen kogu päeva sind vaikselt eemalt jälginud. Olin hämmingus ja ka vihane, sest keegi asjasse mittepuutuv tegelane on nõuks võtnud minu surfikohtingut monitoorida. Hetkeks tekkis mõte, kas tegemist on mõne KOOS liikumise esindajaga, kellel pole parasjagu kellegiga koos midagi ette võtta? Kuid Tormi seletas edasi, et tunneb Tuulit ja tegu olevat neiuga, kes on väga heitliku ja vahest ka kiusliku loomuga. Seevastu tema Tormi on vastutustundlik ja oma sõna taga seisev noormees, kes igal võimalusel Tuuli poolt petetud surfaritel abiks käib. Ka Tormi oli sellel päeval uue Surfikaubanduskeskuse avamisele kutsutud, kuid loobus minekust, sest teadis et randades võib olla Tuuli ohvreid. Ta lisas, et kui oleksin toonud randa lohe või purjelaua oleks ka tema kohe põõsastest välja tulnud ja mulle täit tormi teinud, aga kuna olin SUPiga siis jäi ta peitu. Nagu alati on kõige tähtsam äri, seega soovisin Tormile oma ambitsioonikaid plaane surfitööstusesse sisenemisel tutvustada, kuid sama mystiliselt kui ta saabus oli ka kadunud. Nii jäi küsimata, kas teda päevahinnaga ka tellida saab ja mis raha eest ta randa tulemata jääks. See leping tõstaks minu Üllari surfi- jumaluse staatusesse, oleksin Alfa ja Oomega, Torm ja Tuulevaikus, Taevas ja Põrgu kes orkestreerib surfirandades toimuvat.
  19/04 17:23
  VittTaali : Vahendan WOO kuumakseid, 10a. pakett soodushinnaga 1.-EUR/kuu kohe makates 1200.- Pakkunine kehtib 10 päeva, kiirustage surfarid! Samas võtan utiliseerimisele vanu WOO seadmeid mis võimelises kasvõi hetkeks Äpiga suhtlema.
  19/04 13:13
  HappyKaple : Meil just vastupidi - oleme surfipaar ja nagu seitsmendas taevas juba seitse aastat või rohkemgi. Leidsime üksteist rannast, nüüd mediteerime hommikuti koos, joome kookospiima, uinume võrkkiiges kaisus iga õhtu tähistaeva all, joonistame liiva sisse südamekesi ja üksteise nimetähti ja travelime ühest paigast teise ja surfame 24-7-365 koos ja nii forever and back. Olge ka õnnelikud! #õnnejunnissurfipaar #laveisintheair
  19/04 8:49
  Miigor Ang : Eestis paraku tuult enne sügist ei tule. Mõõdikute, kaamerate ja muude vigurite asemel tasub madrats ja suurem laud soetada. Kui sellestki abi sünnib...
  17/04 17:23
  Rein Rets : Omma silm om kunningas... ole rannas, rinnakarvad mõõdavad edelatuult ja kotkasilm tshekib veebi.
  17/04 17:02
  Priit Pätt : Oskab keegi soovitada korralikku paikset tullemõõtjat ja veebikaamerat?
  17/04 13:45
  Tuuli : Väga vabandan Üllar, aga elu on selline (et mees ootab naist, teadmata, kas ta saabu. Kahjuks viibisin ühe surfipoe avamispeol ja jäin natuke kauemaks tantsu vihtuma pikajuukseliste ja päevitunud torsodega lustilauduritega. Küll me rannas kohtume, suvi on alles ees! Päikest!
  16/04 18:32
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.
  * Vääna:2.9(5.4)133°
  * Kakumäe:0.4(0.9)67°
  * Stroomisurf:2.0(3.7)134°
  * MAXWAVE:3.0(5.3)107°
  * Kaberneeme:2.0(3.0)126°
  Muuga:4.4(6.5)163°
  Miinisadam:5.9(8.7)154°

  Speed Pirate 2019

  speedpirate.com


  Black Pearl Cup

  1. Madis Põdra   19.0
  2. Andre Tampõld  32.7
  3. Martti Ainola  36.0
  4. Kaimar Halliste 80.0
  5. Alan Sünd    80.7
  

  Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.245 Sekundit