Teretulemast KITEZONE
Reklaami siin!
    
Windguru
TALLINN VÄÄNA PÄRNU RISTNA SALMISTU VÕRTSJÄRV TOPU LAULASMAA

M E N Ü Ü
 Avalehele  Kontakt
 Uudised  Uudiste arhiiv
 Lisa uudiseid  Reklaam
 Surfiturg  Surfikohad
 Fotogalerii  Videoklippe
 Rannakaamerad
 Lingid  Hääletamine

Lohesurfi koolitus
Tule õpi surfama, hüppama, trikitama!
 • Lohesõidu õppimisest
 • Ohutusnõuded
 • Registreeru koolitusele

 • Koostööpartnerid

  rekaamrõivaid kõigile

  OZONE lohed


  Foorum
  ·GPS-i täpsuse katsetamine
  ·Tormi Taltsutajate Vennaskond (TTV)
  ·Loomkatsed GPS seadmetega
  ·Lohesurfi õppimine
  ·Harku koorikul lohesid testimas
  ·Talihooaja maasikad
  ·Surfiteemalised filmid
  ·Ozone 2013 lohed lendu!
  ·Püünsi tormike
  ·WindMate for Iphone

  loe lisaks...

   
  feissa hunt : möllata tahad? siis mine kaguga pirtale, saad elamuse, mida hea kunagi ka lastele rääkida
  18/08 15:28
  Jyrca : Värskendage mu mälu palun - Tallinna ümbruses oli üldse mingeid spotte lõuna/kagutuulega möllamiseks?
  18/08 10:44
  Elmo : Hei. Kas kellelgi on jäänud riiulisse vedelema Besti lohepoom (2009-2010a). Äkki saaks sõbral8ku hinnaga talle uue omaniku . Mul läks täna depower rihm katki.
  15/08 21:18
  to Antsuke : veelokrd, uuem kork istub ka, lihtsalt sellel on keere natuke sügavam ja seetõttu tuleb minut-kaks liivapaberiga töödelda. Pärast seda istub tihkelt ja kõik on õnnelikud, nagu tihkete asjade puhul ikka
  15/08 11:08
  Andreas : to antsuke: Minu viga. On küll korke, aga tuleb välja, et ikkagi kaks korgi standardit on Cabrinhal läbi käinud. Seega ära selle pärast tule teist korda. Minu teadmisel sobis, aga näed, eksisin. Edu korgi leidmisel. Kui võimalik, siis võtame sisse ka seda tüüpi tulevikus. Parimat..
  15/08 10:51
  Salme : Eestlastele meeldib sõita üldjuhul lainel üksi ja kuna enamus eestlasi surfavad, siis on oht, et kohe on Secret Spot ülerahvastatud nagu Kakumäe rand suvel 8ms loodekaga. Samuti tõstab see oluliselt osalejate testosterooni taset panna pilte facebooki pealkirjaga "secret spot".
  15/08 10:27
  Salme : Praegu käiakse sala-topsecret-mega ägedates kommuuni randades. Nende asukohta varjatakse kiivalt, põhimõtteliselt hells angels wave runners gäng ja alguses oled paar aastat lauakandja, kohale jõudes seotakse silmad enne 2km autos kinni, et info kaduma ei läheks. Vääna on tõesti välja surnud...
  15/08 10:23
  petslane : &re, laine harjalt hüpates saab natuke kõrgust juurde, sellepärast. Aga kes seal Väänas üldse käivad? Ma pole juba väga ammu Väänas kedagi näinud. Ise ka ei käi seal enam...
  14/08 23:24
  &re : No ma ise ka olin twiniga, aga no ei saa aru, miks???
  14/08 21:48
  Paavo : Sest saab või meeldib ka TT-ga? Sest wave lauda pole? Sest VJ on lähim, kodurand? Sest TT on ka aktsepeeritav distsipliin? Las igaüks sõidab, millega tahab, vaba maa/meri?
  14/08 21:28
  &re : Vääna on veivikaspot, no ei saa aru miks rahvas seal twintipiga käib?
  14/08 21:24
  antsuke : hüppan nädala alguses läbi ja teeme võtte nr.2
  14/08 10:49
  ka troll : Tore ju vahest siia põigata ja midagi mitte liiga tõsist lugeda. Ma saan aru, et ikka vahest tekib mõnel algajal kiusatus küsida, et kus täna puhub või kes lohesid parandab. Aga selleks on nüüd olemas see Telegrammi platvorm ja jääb siia rohkem ruumi rahvaluulele.
  14/08 10:27
  Andreas : Cabrinha 2012 Switch jaoks on peavenventiili keeratav kork siiski olemas. Vb sellel hetkel kui käisid, olid otsas.
  14/08 9:32
  Antsuke : To Andreas- Surfikaunamajas ei olnud sobivat, käisin reedel. Muud polevi, peab tellima ja ootama
  13/08 15:45
  Andreas : Mulle isiklikult meeldib.
  12/08 22:06
  Peatrollläkspuhkama : Kes tahab (SLK?) kihla vedada, et foorumi külastatavus on hüppeliselt kasvanud alates ajast, kui ma natuke jah, vabandage mind - hakkasin pasandama. Pigem oli mu eesmärk see koht varjusurmast päästa ja eelkõige endale, aga ka teistele natuke nalja teha ja surfielu läbi huumoriprisma vaadata. Mäletan, kui siia kogemata tulin, siis keegi küsis midagi Vääna või Ristna kohta ja kahesõnaline vastus tuli umbes nädala pärast järgi. Aga jah, pean tunnistama, et naljad hakkavad otsa saama ja iga asi ammendab ennast ükskord. Noh, nagu juhtus Kreisiraadioga. Aga siiski soovitan leida elus igast asjast, lausest või teost huumorit, see hoiab kauem värskena ja noorena! Muidugi see ei tähenda seda, et tuleb lõpetada elusse tõsiselt suhtumine. Ei. Lihtsalt fun peab käima töö ja armastusega käsikäes. Kahtlemata iga analüüsivõimeline inimene sai aru, et 70% sellest soustist tuleb ühest kohast, ja täitsa võimalik, et mõned inimesed ka aimasid, kes selle taga on, aga see selleks...Adjöö. Arivedertsi. Saionara. Tasvidania. Gudbai.
  12/08 19:57
  Laulasmaa surfiklubi: olemas ventiilid, korgid, parandusteibid.
  12/08 19:24
  Andreas : Tere. Surfikaubamajast leiame selle sulle, Gonsiori 33.
  12/08 19:01
  av : btw antsuke, Oleg minuteada ainult õmbleb, st kui kangas katki vms, ventiili vahetusega tuleb kellegi teise poole pöörduda.
  12/08 17:47
  to antsuke : Ma pildi järgi vaatasin, et tundub olevat sama mis täispuhutavatel madratstiel. Kui nii on, siis võta mõni vanem katkine madratsi kork ja keera sinna ette. Minu uuematel Gaastratel on küll vähemalt sama mis madratsitel. Või mõni vanem veespordi asi (tube vmt). Üldiselt kellegil mõni madrats ikka kodus on, mis enam kuskilt õhku ei pea...
  12/08 15:00
  antsuke : tõsist asja ka: endiselt otsin 2012 cabrinha switchblade'ile peaventiili (keeratavat). Oskate Oleg the remondimehe numbrit või muud loheparandaja numbrit anda, et saaksin uurida, ehk vedeleb midagi kuskil. Vastasel juhul peab tellima välismaalt uue, mis aga võtab oma aja.
  12/08 11:44
  antsuke : to slk: vähemalt keegi ajab mingitki juttu, üldjoontes on ju siin vaikus nagu randades tuulega. Tõsist asja tahad lugeda, võta Lennutaadu "Hõbevalge" ette ja naudi kuidas tukk tuleb peale.
  12/08 11:42
  kati : proovisin kasutatud lohest tehtud kileshortse, aga pärast oli hargivahe niiske. Parem jäägu sellised umbsed materjalid puuriida katteks.
  12/08 10:10
  Surf : Vanadest lohedest saab teha häid asju küll kotte, isegi riideid on tehtud. Surfi püksid timm mida rohkem kasutada seda paremaks ja pehmemaks kangas läheb Puuriitade kaitseks või maalritöödel riigiobjektidel (lasteaiad ja haiglad) julgen kahelda. Huumorit mehed tuleb ka osata teha.
  12/08 9:19
  slk : Jääb mulje nagu siin foorumis enam mõistliku juttu ei aeta. Aga ilmselt üks ja sama vend pasandab erinevate nimede alt terve foorumi oma soustiga üle ja ajab siit viimsedki külalised minema.
  12/08 2:24
  Kilekatused : Meie ettevõte on juba aastaid Eesti surfimaastikul tegutsenud ja aidanud nii teiba kui kilekotimehi sellega, et tuulevaiksel ajal ostnud kokku hulgihinnaga kiled, ja taaskasutanud neid maakohtades puuriitade kaitseks või maalritöödel riigiobjektidel (lasteaiad ja haiglad)
  11/08 21:38
  Surf : Kilekatused, päriselt mis jura sa ajad?
  11/08 14:44
  Kilekatused : Meil oli täpselt samasugune situatsioon, et läksime ühest vanast lohest tehtud puuriida katet paigaldama Põltsamaale (Klient Onu Heino), kes juba oskas kile kvaliteet kontrollida ja ütles, et see ei krabise piisavalt ja ei olnud nõus maksma. Kilematerjaliks oli seekord RRD aastast 2011, mille olime ostnud kokku ruutmeetrihinnaga. Heino ütles, et naabritel on juba 2014 kiled peal ja tema ka vanemaga ei lepi, pidavat vihmavett läbi laskma ja puud nässu keerama.
  09/08 16:51
  erkkiSurfCenter : Lohede ja purjede maraton sel pühapäeval. Olete oodatud! https://www.facebook.com/events/442225179704743/
  09/08 10:59
  Turuproff : Täpselt nii, sellest aastast muutusid tingimused loheturul ehk siis müüakse suhteliselt uusi (ca 2015-16-17 ja edasi) lohesid täiesti okei hinnaga. See aeg on nüüd kahjuks möödas, kui 5 aastat vana lohe eest 500 euri küsitakse. See tuleks kas 100 euroga ära anda või pigem algajale entusiastile ära kinkida või sellest kott-tool teha. Nagu me enam ei näe tänaval vanu autosid, siis rannas tekib sarnane olukord, kus isegi algajad ja vaesemad surfarid liiguvad uue(ma) varustuse poole. Elu läheb lihtsalt edasi...
  06/08 18:47
  slk : Spikker kõigile kuulutajatele! A miks on vaja panna surfikuulutusse, et tegu on uueväärse lohega, kõik korras tipptopp, lohe nagu uus. Ja kui kohale lähed lohet vaatama, siis kile kapsas, peaballoon narmendab, lohe reaalne olukord hoopis midagi muud. Närvi ajab rsk, kui müüd kaltsu, siis ära raiska teiste aega reklaamides midagi muud.
  06/08 17:30
  to antsuke : surfikaubamaja.ee olen samale isendile ka uuema ventiili külge kruvinud, vajas natuke liivapaberiga viimistlemist aga istus tihkelt
  06/08 13:54
  antsuke : Hei! Läksin eile randa, puhus hästi ja avastasin, et '12 aastakäigu Switchblade'i peaballooni keeratav ventiil on omavoliliselt kaabet teinud. Oskab keegi mind uue junnini juhatada?
  06/08 13:53
  Astro Füüsik : Tegelikult on asi vastupidi. Kui liiga kõrge lend on, siis kaob pind jalge alt ära ja satud kaaluta olekusse. Ja sealt enam alla ei tule, vaid satud musta auku!
  06/08 0:17
  TqTom : Ei ole ükski lennuk taevasse jäänud ja ei jää ka lohed,kas ikoga või ikota
  01/08 17:46
  IKO : Seda saaks ju õpetada, kuidas lohe üksi üles saada, see pole raske. Raskem on lohet üksi alla saada (tugeva või puhangulise tuulega) Einoh, alla saab ka nagunii, aga et ei vigastaks ennast või lohet või metsloomi. Aga mis sellest kasu oleks - merel oled ju ikkagi üksi - ja see on juba ohtlik ainult sinule. Mu arust need kaks larakat Lääne-Eestist edasi keset merd ongi ühed suured surfispotid. Osad nimetavad neid ka paradiisisaarteks. Tegelikult on need täiesti tavalised saared. Eestimaa on nii ilus. Vä?
  30/07 17:35
  BrickTop : @Madis Yep, soitsin juba saarele ringi peale ja kedagi ei ole kahjuks, tuul hea aga yksi lohet ylesse ei saa
  30/07 14:06
  Madis @NoWork : to BrickTop: Surfispotid Eestis https://nowork.ee/surfispotid/
  30/07 13:35
  to Rent : Uskumatu, et tõesti peab paika, et eestlase toit on teine eestlane. Oleks ma pannud sinna oma nime, mis ei ole üldse saladus, aga kasu poleks sul sellest ikka olnud - sa oleks sama kommentaari pannud, lihtsalt nimega , ma loodan, et Sul hakkas peale seda postitust parem. Küsija suu lüüakse siinkohal ikka täitsa tühjaks . Mida enam inimestega kokku puutud, seda enam hakkavad loomad meeldima. Aga jõudu Sulle, Rent, nii üldiselt
  30/07 11:45
  BrickTop : Tere, kas hiiumaal täna homme keegi soitmas on, olen saarel ja tuult on aga spote ei tea hästi, tänud
  30/07 10:39
  to Rent : Väike tähelepanek: Karlsson e. Karli poeg ja Karsson e. Karsi poeg on ikkagi erinevad tegelased. Esimene lendab, propeller seljas, teine rendib surfikama.
  29/07 17:23
  Madis @NoWork : Lohelaager 2019 Hiiumaal 2-4 august. https://www.facebook.com/events/427536964507860/
  29/07 15:50
  Rent : Türbel jälle läks kaks korda "üldiselt", väike ekraan, no ei näinud. Erji läheb kindlasti jube närvi, aga parem tõmba üks külm õlpa ja ära pane tähele seda. Lihsalt chill. Kuumus läheb üle, tuul tuleb tagasi. Saab hakata jälle lendama.
  28/07 18:54
  Rent : Rõõm kuulda, et asjad korras. Üldiselt, kui mingi tundmatu Karlsson ukse jalaga lahti lööb ja küsib, kes varustust rendib, siis üldiselt näidatakse keskmist sõrme. Aga loomulikult, kui oma käitumisega välja näidata, et tunned surfikultuuri ja sõidureegleid ja oskad varustust kasutada ja hoida siis on teised lood.
  28/07 18:48
  karsson : Enam pole vaja
  27/07 15:10
  karsson : Kas keegi rendib täna saaremaal varustust, 12-14m2 lohe, trapets, laud? Voib helistada ka 56887756
  27/07 12:15
  Algajakiter : Palun endiselt selgitust, mis toimub - 30 kraadi, päike ja tuul. Miks olen raisanud palju raha erinevatele surfireisidele välismaal, kui tegelikult tuleb välja, et Eestis on sarnased tingimused Egiptusele?
  26/07 20:00
  ROC : Kahjuks rahvuslik olümpia comitee sellist käitumist taunib nulltolerantsiga ja antud isik enam mängudel osaleda ei või. Selliseid läbimõtlemata tobedusi võib korda saata kuskil kaugel (nt. Tais) ilma, et see kedagi huvitaks. Euroopas on regulatsioonid ja siinses lohesurfiruumis ei ole kohta sellisele Rebelile.
  21/07 20:17
  &re : Võta madratslohe ligi. Suht pommikindel, ei karda ohakat ega kivi ja jääpeal lohistamiseks mõeldud..
  20/07 13:43
  Järgmised 50 - Kuvab kõik kirjed korraga
   
  Tuulepealne maa
  tuulm/spuh.s.
  * Vääna:1.8(2.7)131°
  * Kakumäe:4.1(6.1)155°
  * Stroomisurf:-(-)
  * MAXWAVE:1.4(2.7)101°
  * Kaberneeme:1.7(2.8)107°
  Miinisadam:5.1(7.1)143°

  Speed Pirate 2019

  speedpirate.com


  Black Pearl Cup

  1. Alan Sünd
  2. Kaspar Saard
  3. Madis Põdra
  4. Mikk Tuisk
  5. Martti Ainola
  6. Triina Trei
  7. Andre Tampõld
  8. Taho-Jaan Truus
  9. Kaur Filippov
  10. Rein Koltsuk
  11. Mihhail Meinson
  

  Web site engine code is Copyright © 2003 by PHP-Nuke. All Rights Reserved. PHP-Nuke is Free Software released under the GNU/GPL license.
  Leht genereeris: 0.330 Sekundit