Möödunud surfi täis nädal

Surfi ja miks ka mitte muu spordi teemad, kus kirjutada igapäevaselt kus käisid, palju sõita said, kuidas oli tuul/ilm.

Möödunud surfi täis nädal

PostitusPostitas Andre » 21 Juun 2010, 09:52

Eelmine nädal oli iseäranis hea tuuline ja jätkus teist ka pealetööd triibutamiseks. Sõita sai nii Püünsis, Stroomis(2 õhtut) ja laupäeval Katariina kai kandis prognoosiväline kagu laks.

Iseäranis tugevad puhangud olid ja õhulennud meeldivalt kõrged. Nõrgematel hetkedel veits unhooki näpitud ja kokkuvõtteks 4 tundi jutti pole üldsegi paha. 11 ruudune Ozone Edge on ikka hea lohe. Kui puhus 6 m/s sai trimm pandud nii, et sai nagu nalja kõrgust ja kui puhus ka 16 m/s puhanguid, sai depowerit näpitud ja ikka mõnus sõita. Sisuliselt saaks ühe lohega hakkama, kui tahaks. Aga vahest tahaks ka 20 m/s puhangutega "lennata", niiet väikest lohe ka ikka vaja, harva, aga siiski. Underground Styx 135 oli Katariina chopis imeline - väga meeldiva tunnetusega ja mõnusalt täpne/mugav laud. Ei põruta jalgu ja põlvi. Pop samas üle mõistuse hea.

Kui nii iga nädal puhuks, siis võiks juba mõni päev isegi mitte merele minna. Aga näe, see nädal jälle lahjem. Igatahes, head jaani kõigile ja jaaniöösel jaanisurffi!
Kasutaja avatar
Andre
 
Postitused: 176
Liitunud: 12 Aprill 2008, 02:05

Tagasi: Lohesurfi päevikud

Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline

cron