Valgeranna 14. juuni

Surfi ja miks ka mitte muu spordi teemad, kus kirjutada igapäevaselt kus käisid, palju sõita said, kuidas oli tuul/ilm.

Valgeranna 14. juuni

PostitusPostitas petslane » 15 Juun 2009, 00:30

Tuul lõuna-kagu, ehk otse sisse ja väga pagiline, keskmiseks kiiruseks näitas 10-11 m/s, iilid käisid 18-e peal ära. Vesi oli soe ning sama värvi nagu nõukogude ajal viljakohv. Sellise pagiga sõitmine pole muidugi kõige mõnusam, kohe algas ka äparduste rada -- ainult mõned triibud ja liin katki. Katki ei läinud muidugi pagide tõttu, vaid veoliini poomipoolne rõngas oli otsa läbi hõõrunud. Pagana päralt peavad tänapäeval kõik asjad nii keeruliseks tehtud olema? Vanemal mudelil oli üks rõngas, uuel mingi maandamise aas, mida kunagi ei kasuta ja sellel lisarõngas, mis hõõrub vastu teist. Õnneks sellepärast sõidud veel sõitmata ei jäänud, suured tänud mulle tundmatule seltsimehele, kes oma kotist paar liiniotsa leidis. Ka teine veoliini ots oli peaaegu läbi kulunud ehk parandama pidi mõlemat. Huvitaval kombel oli terveks jäänud veoliin umbes 7 cm pikemaks muutunud, tükk aega pidi sõlmi õigele kohale timmima. Hiljem kodus mõõtsin täpselt järele, aga aru ei saa, millest selline venimine?
Natuke sai kõrgeid hüppeid teha, vahepeal tundus, et iilid käivad 9 ruudusest lohest üle ja Imre on millegipärast kaldal unistamas. Laenasin temalt siis 7-est RRD-d, mis oli sellise ilma jaoks just paraja veojõuga. Kohe ka järgmine äpardus: paar triipu tehtud ja prooviks hüpata, aga ei saa, lohe pakib ennast kokku, õhk väljas. Õnneks oli Imre juba sõidud tehtud saanud ja ise ka enam eriti ei viitsinud, sai vähemalt õigel ajal koju. Tallinnasse tagasisõidul tekkis veel rumal mõte, et prooviks natuke laulakat, aga õnneks tuli mõistus võidule -- ei läinud. Sellise lolli lõunatuulega pole mõtet rohkem rappida.
petslane
 
Postitused: 44
Liitunud: 07 Juul 2008, 16:04

Re: Valgeranna 14. juuni

PostitusPostitas imre » 17 Juun 2009, 01:02

Lappisin 7se ära, peaballoonil oli täi suurune auk. Sellise litriga mis seal oli on muidugi lahe hüpata, jõud maha võetud aga hüpe venis väääga pikaks, kõrgeks vist ka, igatahes hirmus oli
imre
 
Postitused: 30
Liitunud: 15 Aprill 2008, 20:02


Tagasi: Lohesurfi päevikud

Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline

cron