Lohega reisimine/lendamine

Kitefoorumi peamine teema. Elu sai alguse veest! Freestyle, freeride, wave, bigair, speed, kitecross, maraton, jne Eestis...

Lohega reisimine/lendamine

PostitusPostitas ziimu » 11 Mai 2009, 10:28

Et siis siia võiksid kirjutada teadjamad ja kogemustega surfarid lohega reisimisest, eriti lendamisest. Et kuidas pakkida, mis lennufirmadega on saanud seda tasuta vedada, mis firmadele lisamaksu maksnud jne. Kõik info ja soovitused on oodatud. ;)
ziimu

Postitused: 1

Re: Lohega reisimine/lendamine

PostitusPostitas Andre » 11 Mai 2009, 13:25

Jyrca : Panin kanaaridele minnes laua, lohe, kalipso ja pumba kõik ühte lumelauakotti ja polnud kellelgi miskit öelda, läks lihtsalt erimõõduliste hulka, ei küsitudki mis sees on. Maksma igatahes ei pidanud ja kätte sain ka sealt kus kõik teisedki.
12/05 9:42
vedanud ilmselt : kuna pole veel maksma pidanud lohe varustuse eest ja alati on olnud ülekilosid kottidel mis alla anname. Nurisetud on vahel lohe kotist tehtud käsipagasi üle aga alati on ka see kenasti ilma tasuta lahenenud.
12/05 9:14
Harry : Olen maksnud ainult Finnairi lennul soome (ütlesin, et golfi stuff), sealt edasi USA-sse läks jua libedalt, sama tagasi. Peaasi, et kohver alla 20kg oleks. Muud maagilist midagi pole ahjaa nais check innidele aitab ka naeratamine
12/05 1:30
Tarmo : osadel golfimängijatel pole ka midagi viga, siin on golfitüdrukute blogi kus õpetab - blogging is better in a bikini. Niiet ära mölise midagi siin Gvido. http://thegolfgirl.blogspot.com/ Teistele kes varustusega reisivad ütleks omalt poolt et see on tegelikult nagu õnnemäng ja saatus ning see tõepoolest sõltub pigem check-in tegijast kui millestki muust. Ise olen maksnud ühe laua eest (sest see on tegelikult hindamise aluseks) 100kr - 1500kr. Ja viimasel ajal ei tasu lootma jääda mingi monosuusa peale sest ega lennufirmad pole ka rumalad ja enamus selliseid tarkuseid on lennufirmad juba avastanud. Üks on kindel - nad ei viitsi kotti vaadata ja kui kotis on palju laudu võid öelda et on üks laud ja pääsed ühe eest tasumisega!
11/05 16:06
gvido : wakeboardi jutud enam sele aasta aprillis kedagi ei rahulda. weiki ,lume lauad mää suusad,kõige eest tuleb plekida. kui käisime Cabo verdel , sinna minnes raha küsiti rootsis edasi tagasi maksime 60 eur. tagasi tulles hakasid nõudma ka eesti lennu eest. kuna meil ühes kotis olid lainelauad ja koti kuju järgi oli aru saadav milega tegemist on siis valetada oli keeruline, kuigi üritasime neile igati moodi tünga teha, ei aidanut miski.meie kote lihtsalt eipndud lennukile kuni oli makstud. VEREIMEJAD RAISAD KÕIK NEED RIKURID PKSUD GOLFIMÄNGIJAD!!
11/05 13:53
Siim : Mina ütlesin, et wakeboard...ka jäädi rahule.
11/05 13:12
ins : mina ütlesin, et kotis on telk ja muresid polnud
11/05 13:11
meilt : küsiti inglismaal, vastasime, et on langevarjud, täidi jäi rahule.
11/05 12:36
karin : see sõltub alati ka konkreetsest check-in tädist. vietnamis käies (lennufirmad olid finnair ja vietnam arilines, kokku 6 lendu) oli ainuke kobin tagasisõidul bangkoki lennujaamas, kus kotiti meid päris kaua, aga lõpuks lasti läbi. sõnad surf-kite-board unusta sellisest vestlustes ära. ja veel - tasub ka korralik kindlustus teha, paljude lendudega sõites juhtub ikka, et mõni põmmpea transamees su lauakoti otsa peale laseb kukkuda.
11/05 11:54
aivark : finnairi kodulehelt: Lainelaudat, purjelaudat ja kajakit eivät sisälly normaaliin matkatavaramäärään reittilennoilla, vaan niistä peritään aina maksu. Ilmselt küsivad lainelaua tariifiga.
11/05 10:11
Andre : Ziimu, kui foorumisse viitsid pista küsimuse oleks tulevastel teemast huvitatutel samuti võimalus asja lugeda. St kui viitsid, pista sinna teema ja ka vastused, kui välja uurid. See info oleks väga abiks! Igaljuhulk tasub lennufirma kodukaid lugeda.. Finnair näiteks purjelaua vedamise eest kasseerib, aga monosuusa eest mitte. Kas lohelaud on purjelaud? Ei ole .. aga monosuusk? Pigem jah, lihtsalt aasad risti peal ?
11/05 9:30
Tom tq : ziimu:Mina olen alati öölnud, et lohe, siis ei oska keegi öölda mis asi see on, neil hinnakirjas ei ole lohet, aga kui ütled ,et surf, suusad või lumelaud siis tahavad kohe raha.Kasutan ise 135sm. kotti, sinna mahub 2 lohet, trapets ja veel nibin nabin midagi ja koti kaal tuleb ca. 20 kg. mis mahub pagasi kaalu. Muud asjad võib panna lohekotti, näiteks suurem RAHAkott ja alukad,suguühteks minevad asjad jne.Lohekoti võtad üle õla ja edasi lennukile. Head reisi.
11/05 9:20
Kasutaja avatar
Andre

Postitused: 176

Tagasi: Lohesurf / Kitesurf

Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline