Ozone Edge RX 2009

2009 aasta uued tooted ja mudelid

Ozone Edge RX 2009

PostitusPostitas Andre » 13 Aprill 2009, 13:12

Eelmine nädal sain proovida 2009 Ozone Instinct Edge RX 11 ruutu lohet. Kaua ootasin kõigepealt lohe ja siis samakaua veel tuult.
Neljapäev puhus terve päeva kagust. Põhjaranniku surfaritele pole see teab mis meelt mööda suund, aga Katariina Kai tuleb appi. Pisut pagitab küll, aga täitsa hea tuul oli tegelikult - miski 6-10 m/s. 11 ruudune Edge RX vedas väga mõnusalt.

Ozone ise kirjutab: "The Edge RX is the top of the line when it comes to performance; if you like to go fast and boost massive classic style airs this kite is all about you. The Edge RX’s high aspect ratio and thin section helps it slice through the air allowing for outstanding upwind performance and speed. Smooth and progressive feel in the bar with direct precise handling adds up to the ultimate ride for anyone performance driven."

Põhimõtteliselt polegi midagi lisada. Täpselt nii on. Kiirus üles, keerad järsku poomiga ja tõmbad õigel hetkel peale, ning inglid tervitavad sind. Täielik kosmos ja hängtime - ei kuku nagu kivi alla. Hästi mõnus Ozooni tunnetus ja kandevõime on ka 2009 aasta mudelitel - kes on sõitnud see teab...

Kõrge aspect on minu sõidustiili jaoks kindlasti parim valik. Muidugi meeldib freestyle'i pisut ampsata, aga kõrged õhulennud, pikad lainete kohal liuglemised. See on see mis annab naudingu ja adrenaliini.

Kõrgust läheb uus Edge RX enneolematult hästi. Poomitunnetus ja lohe kiirus on täpselt see, mis vaja. Juba esimese triibuga oli selge, vat see on lohe!

Eelmise aasta Ozonega võrreldes on täiustusi tublisti. 4 liini, pisut suurem poomisurve (eelmisel aastal oli iseäranis kerge poom, ehk liigagi.).
Vette ma esimesel korral lohel kukkuda ei lasknud, niiet veest kätte saamist vaja veel katsetada. Läheb soemaks, küll jõuab sulistada.

Mõned lühikesed õpetlikud videod ka Ozone kasutajatele: http://www.flyozone.com/kitesurf/en/new ... ines/11254

Tuult!
-----------------------------------
Kuidas kaugele hüpata?: "Aga hüpata?" jätkas Ruu. "Kas tiigrid jaksavad nii kaugele hüpata kui Kängu?" "Jaksavad küll," vastas Tiiger. "Kui ainult tahavad." "Oi, aga küll minule see hüppamine ikka meeldib!" sädistas Ruu ja pani oma uue Ozone ülesse. Tuul aina tõusis ja tõusis ;)
Manused
edgerx.jpg
edgerx.jpg (65.11 KIB) Vaadatud 943 korda
Kasutaja avatar
Andre
 
Postitused: 176
Liitunud: 12 Aprill 2008, 02:05

Tagasi: Top Gear 2009

Kes on online

Kasutajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 2 külalist

cron