Naish

Naish

PostitusPostitas Andre » 29 Mai 2008, 09:28

Alliance, Code, Cult, Helix, Torch
Manused
naish2006.gif
naish2006.gif (3.51 KIB) Vaadatud 1322 korda
Kasutaja avatar
Andre
 
Postitused: 176
Liitunud: 12 Aprill 2008, 02:05

Re: Naish

PostitusPostitas erkkiNAISH » 07 Juul 2008, 17:26

Kui olete rannas tavalisest bow kujuga lohest või c lohest erinevat kandilisema kujuga lohet märganud, siis suure tõenäosusega oli see Naish Sigma kujuline lohe. 2008 a. tuli Naish välja oma uudse Sigma kujuga, mis märgatavalt muudab paremaks lohe juhitavust kogu tema tuuleulatuses, kuna lohe keskosa (raskuskese) on viidud taha poole. Enamus uusi lohesid on väga suure tuuleulatusega, kuid kahjuks pole nad overpowered oludes eriti juhitavad, muutudes vägagi ebastabiilseteks. Lisaks Sigma kujule Naish arendas välja veel Geo-Tech-i, kus esiballoon jookseb sirgelt ühest tagumisest balloonist teiseni. Tänu sellele jookseb kile ühest tagumisest balloonist teiseni sirgelt ja pinged kiles on ka ühtlased. Tänu Sigma kujule on väga stabiilne, sujuv ja ühtlane juhitavus lohedel. Kui Naish-i lohedest täpsemalt lugeda tahate, vaadake http://WWW.MAXWAVE.EU või http://WWW.NAISHKITES.COM.

Lohed.

Helix ja Cult on omadustelt üsna sarnased Sigma kujuga SLE (Supported Leading Edge) lohed. Helix on natuke suurema poomisurvega, väheke kiirem, hüpped on kõrgemad ja hoiab pikemalt õhus. Helix'i poomi saab panna nii 1:1 (kerge poomisurve) settingusse või siis 2:1 (raske poomisurve). Cult on 1:1 kerge poomisurvega. Mõlemad lohed on sobivad enamvähem kõigeks (Freeride, Waveriding, Jumping, Freestyle jne.) Sobivad nii algajatele kui kogenud sõitjatele.
Tuuleulatus on Sigma lohedel väga suur. Ise olen Helix 12 ruudusega sõitnud alates 5,5 m/s kuni 17 m/s, mida ma loomulikult ei soovita teistel teha, kuid isegi nii overpower oludes on lohe stabiilne ja juhitav. Cult ja Helix on mõlemad 4 liiniga lohed.

Aga kes tahab radikaalsemat freestyle lohet, siis Naish'i c - lohe Torch oleks väga hea valik. Väga kiire lohe, eriti väiksemad suurused. Parim kiteloop machine. Muidugi Torch ei ole nii stabiilne kui Helix või Cult, kuid Torch ei olegi mõeldud algajatele. Torch on 5 liiniga lohe.

Alliance on Sigma kujuline hübriid lohe. Väga sarnane omaduselt Torch'ile, aga lisatud on Sigma kuju. Poomisurve on ka natuke raskem kui Torch'il. Seega Alliance on midagi Helix-Culti ja Torch'i vahepealset. Alliance on 5 liiniga lohe.

Lauad.

Thorn (freestyle) kõige tugevam laud, väga sujuv sõit, vett näkku ei loobi, väga pehmed ja mugavad strapid, väga hea pop.

Sol (allaround) - natuke nõrgem laud, ümara kujuga, väga sujuv sõit, vett näkku ei loobi, väga mugavad strapid, sobib väga hästi ka freestyle jaoks ja lainetel sõitmiseks.

Haze (freeride) - kõige nõrgem laud Naishi twintipide seerias, kõige painduvam laud, sobib algajatele ja freerideritele, vett näkku ei loobi, väga mugavad strapid.

Kui mind rannas näete, võite julgelt varustust proovima tulla.
Hetkel pakun head soodushinda laos olevale varustusele. Tasub ühendust võtta.


Erkki

http://www.maxwave.eu
erkkiNAISH
 
Postitused: 4
Liitunud: 07 Juul 2008, 16:11


Tagasi: Top Gear 2008

Kes on online

Kaustajad vaatamas seda foorumit: Pole registreeritud kasutajaid ja 1 külaline

cron